Prohlédnuté produkty

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlá komunikace

2018-12-3

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychle dodání

2018-12-2

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vynikající komunikace, vstřícnost prodejce

2018-11-23

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Jsem velmi spokojená.

2018-11-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
byl to muj prvni nakup a velka spokojenost

2018-10-26

Recenze Heureka         
           Proč nakupovat u nás?
 proc-u-nas.jpg


Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Lactoferrin Unguentum Zobrazit větší

Lactoferrin Unguentum

Nový produkt

Mast pomáhající při poranění kůže, aftech a popraskaných koutcích úst, pro zklidnění zarudnuté pokožky v okolí nosu při nachlazení.

 

 

Více informací

u dodavatele, odešleme do 2-3 dnů

715,00 Kč

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM má díky svému unikátnímu složení tyto vlastnosti:
- antimikrobiální (působí proti mikroorganismům)
- antibakteriální (působí proti bakteriím)
- antivirální (působí proti virům)
- má protizánětlivý účinek

KDY APLIKOVAT ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM?
- při poranění kůže
- při oparech, aftech a popraskaných koutcích úst
- pro zklidnění zarudnuté pokožky v okolí nosu při nachlazení

Aplikace: několikrát denně na postižené místo

Obsah balení: mast 10 mg

 

CO JE LACTOFERRIN?

Lactoferrin je multifunkční protein z rodiny transferinů (přenašeč stopových prvků v krvi, jako jsou např. železo, měď a zinek), který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je zastoupen v exokrinních sekretech a především v krevní plazmě a bílých krvinkách. Lactoferrin je v malém množství obsažen ve VŠECH tělních tekutinách, je totiž součástí VROZENÉ imunity.

LACTOFERRIN JE LIDSKÉMU TĚLU VLASTNÍ, TZN., ŽE JEJ UMÍ ROZPOZNAT A AKCEPTOVAT BEZ REAKCÍ, NAVÍC NA NĚJ DOPOSUD NEVZNIKLA REZISTENCE (JAKO NAPŘ. NA ANTIBIOTIKA I JINÁ LÉČIVA), DÍKY ČEMUŽ JE NEUSTÁLE ÚČINNÝ PRO KAŽDÉHO Z NÁS BEZ ROZDÍLU POHLAVÍ I VĚKU.

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM OBSAHUJE STEJNĚ KVALITNÍ LACTOFERRIN JAKO JE V ESSENS LACTOFERRIN TABLETS A KTERÝ SE VYZNAČUJE TĚMI NEJLEPŠÍMI MOŽNÝMI HODNOTAMI
- Lactoferrin je získaný z bovinního mléka, protože je nejvíce podobné tomu lidskému a při srovnávacích testech má STEJNOU účinnost.
- Námi používaný Lactoferrin je nativní (nezničený teplem, enzymy ani chemikáliemi), protože klademe důraz na to, aby byl zpracován špičkovou technologií Z ČERSTVÉHO odstředěného mléka a nikoliv z výroby syrovátky, jako je tomu u konkurence.
- Náš Lactoferrin prochází přísnou kontrolou saturace (nasycení) železem, a to z důvodu optimální regulace a udržování stálé hladiny těchto stopových prvků v těle.
- Molekula našeho Lactoferrinu je stabilnější proti kyselinám a enzymům, takže je STÁLE AKTIVNÍ A ÚČINNÁ.

ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM je obohacený o panenský olivový olej, což zajišťuje vysokou hydrataci, výbornou roztíratelnost a dokonalou penetraci masti.
ESSENS LACTOFERRIN UNGUENTUM neobsahuje vodu a proto se velice pomalu rozpouští. V případě potřeby je možné rozpuštění urychlit tím, že postižené místo opláchneme pod tekoucí pitnou vodou (vyjma oka a nosu).

Intenzivní mast ESSENS Lactoferrin Unguentum je vyvinutá a vyráběná pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit.

Stejně jako ESSENS Lactoferrin tablets pochází i ESSENS Lactoferrin Unguentum z „dílny“ pana PharmDr. Milana Krajíčka, mezinárodně uznávaného experta a farmaceuta zabývajícího se vývojem, výzkumem a výrobou přírodních výživových doplňků.

26 dalších produktů ve stejné kategorii: