Prohlédnuté produkty

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše o.k, podle očekávání

2019-04-10

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
velký výběr a dobrá kvalita i ceny

2019-04-21

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlost doručení

2019-04-4

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání.

2019-03-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání

2019-03-6

Recenze Heureka         
           Proč nakupovat u nás?
 proc-u-nas.jpg


Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Flow`EN 30 tablet Zobrazit větší

Flow`EN 30 tablet

Nový produkt

Pomáhá k ochraně cévního systému, přispívá ke snížení pocitu těžkých nohou, používá se při výskytu křečových žil...

Více informací

ihned k odeslání

290 Kč

Flow`EN - doplněk strav, 30 tablet

Převratný přírodní produkt pro ochranu cévního systému. Díky svým vlastnostem i technologii zpracování vysoce převyšuje obdobné produkty na trhu. Obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru - extrakt kaštanu, černého pepře a vitamin C. Při pravidelném užívání mají tyto přírodní aktivní látky pozitivní vliv na optimální cirkulaci krve v žilách a cévních vlásečnicích.

Doplněk stravy ESSENS Flow‘EN byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Veškeré komponenty jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Na samotnou výrobu jsou zásadně využívány jen složky nejvyšší možné a garantované kvality. ESSENS Flow‘EN neobsahuje cukr, lepek ani laktózu, je zcela bezpečný a nenávykový.

Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technologické zpracování
Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi, a těmi jsou mikronizace, inhibice enzymů a vícevrstvé potahování tablet.

 
Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšené a zrychlené rozpouštění v organismu, a tím se dosahuje vyšší účinnosti doplňků stravy.
Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke zvýšenému vstřebávání aktivních látek obsažených v tabletách. U Flow‘EN tuto funkci plní extrakt z plodu pepřovníku černého.

 
Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, která se POPRVÉ NA SVĚTOVÉM TRHU OBJEVUJE U PRODUKTŮ ESSENS HOME PHARMACY.
Postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno, čímž dochází k převratným účinkům, kterých lze klasickými technikami dosáhnout jen velmi obtížně.

 
Aktivní látky extraktu kaštanu zvyšují odolnost vlásečnic a zlepšují žilní tonus. Současně působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků. Těchto účinků se využívá při oteklých nohách, pozitivně ovlivňuje noční křeče, křečové žíly i hemoroidy. Zlepšuje průtok krve v cévách, snižuje srážlivost krve a působí proti vzniku trombů. Urychluje vstřebávání krevních podlitin a modřin.

Vitamin C je nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, důležitou roli hraje jeho funkce u tvorby kolagenu, který je důležitý pro normální funkci krevních cév. Vitamin C zároveň chrání buňky před oxidativním stresem.
Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k prokrvení sliznic, zpomaluje funkci některých enzymů, přispívá k normální činnosti cévní a nervové soustavy a zaručuje lepší absorpci účinné látky do organismu a navýšení její účinnosti, čímž je dosaženo maximálního efektu v těle.

ESSENS Flow‘EN můžete užívat např.:
• ke snížení pocitu mravenčení a tíhy v nohou
• k zamezení či ke snížení otoků nohou způsobených dlouhodobým sezením
• ke snížení výskytu nočních křečí nohou
• k urychlení vstřebávání podlitin a modřin
• při výskytu křečových žil
• při problémech s hemoroidy
• prevence vzniku kardiovaskulárních onemocnění

Doporučené dávkování: 1 tableta večer během jídla. Doporučuje se užívat pravidelně tři měsíce. Ve výjimečných případech potřeby zvýšeného dávkování nepřekračujte denní dávku 6 tablet.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: