Prohlédnuté produkty

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
vše ok...mohu pouze doporučit

2020-02-25

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
S vůní spokojenost. Příznivá cena.

2020-01-16

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
rychlost odeslání před Vánocemi

2019-12-30

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi rychlé dodání, oceňuji také dopravu zdarma.

2019-11-24

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Obchod proběhl rychle a v pořádku

2019-12-28


           Proč nakupovat u nás?
 proc-u-nas.jpg


Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Sleva! Na hubnutí Zobrazit větší

Slim´SS 60 tablet

Nový produkt

Doplněk stravy pro hubnutí a štíhlou linii.

 

doprava-zdarma-darek.jpg

Více informací

ihned k odeslání

672 Kč

-20%

840 Kč

Slim ´SS 60 tablet - Doplněk stravy pro hubnutí a štíhlou linii.

Převratný přírodní produkt pro snížení a udržení tělesné hmotnosti. Díky svým vlastnostem i technologii zpracování vysoce převyšuje obdobné produkty na trhu. Obsahuje standardizované rostlinné extrakty ve vhodném poměru - jablečnou vlákninu, extrakt ze zeleného čaje s katechiny a extrakt černého pepře. Při pravidelném užívání tyto přírodní aktivní látky snižují vstřebávání tuků, dochází tak k nižšímu energetickému příjmu. Současně ale zvyšují energetický výdej díky termogenezi - zvyšování produkce tepla v těle za pomoci metabolických procesů, což má za následek odbourávání tuků.

Doplněk stravy ESSENS Home Pharmacy Slim‘SS byl vyvinutý a je vyráběný pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Veškeré komponenty jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Na samotnou výrobu jsou zásadně využívány jen složky nejvyšší možné a garantované kvality. ESSENS Slim`SS neobsahuje cukr, lepek ani laktózu, je zcela bezpečný a nenávykový.

Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technologické zpracování
Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi, a těmi jsou mikronizace, inhibice enzymů a vícevrstvé potahování tablet.

 
Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

 
Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke snížení aktivity enzymů - bílkovin, které v těle živých organismů určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí většinu biochemických procesů. Zpomalením aktivity enzymů dochází k ideální době rozpouštění tablety, u ESSENS Slim`SS tuto funkci plní extrakt z plodu pepřovníku černého.

 
Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, která se POPRVÉ NA SVĚTOVÉM TRHU OBJEVUJE U PRODUKTŮ ESSENS HOME PHARMACY.
Postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno, čímž dochází k převratným účinkům, kterých lze klasickými technikami dosáhnout jen velmi obtížně.

 
Extrakt ze zeleného čaje se získává z listů Čajovníku čínského a obsahuje kombinaci cenných látek, které zvyšují oxidaci tuků (pomáhají tělu využít tuk jako zdroj energie), zamezují vstřebávání tuků z potravy do těla, zabraňují ukládání vody v těle a podporují metabolismus. Zelený čaj má taktéž protizánětlivé účinky, přispívá k vylučování vody z těla, působí jako antioxidant a zpomaluje projevy stárnutí. Jablečná vláknina snižuje chuť k jídlu a prodlužuje trávení v žaludku, čímž vzniká pocit nasycení. Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k prokrvení sliznic, zpomaluje funkci trávicích enzymů a vyvolává termogenezi, čímž zvyšuje energetický výdej. Díky piperinu dochází k lepší absorpci účinné látky do organismu a především k navýšení její účinnosti, čímž je dosaženo maximálního efektu v těle.

ESSENS Home Pharmacy Slim‘SS je určen:
• těm, kteří chtějí nebo musejí snížit tělesnou hmotnost
• těm, kteří si chtějí svoji současnou hmotnost udržet

Doporučené dávkování: 2 – 6 tablet denně, nejlépe 30 minut před jídlem (1 tableta před obědem a 1 tableta před večeří). Doporučuje se užívat pravidelně tři měsíce. Účinek se násobí změnou stravovacích návyků a cvičením. Je třeba nezapomínat, že ideální úbytek váhy za měsíc jsou 2 – 3 kg. Ve výjimečných případech potřeby zvýšeného dávkování nepřekračujte denní dávku 6 tablet (3 tablety před obědem a 3 tablety před večeří).

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám.

Skladování: skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

Essens Slim ´SS - PDF

 

3 dalších produktů ve stejné kategorii: