Prohlédnuté produkty

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlý a beproblémový nákup.

2019-09-14

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Rychlé dodání

2019-09-13

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Vše v pořádku. Spokojenost.

2019-08-19

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Nemusím nikde chodit a trávit čas v obchodě, objednávka až domu = vyhoda

2019-08-20

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
moje vůně!!!!

2019-06-28

Recenze Heureka         
           Proč nakupovat u nás?
 proc-u-nas.jpg


Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Microbiome Caps Zobrazit větší

Essynbio Microbiome Caps

Nový produkt

Obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporují rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení.

 

doprava-zdarma-darek.jpg

Více informací

ihned k odeslání

790 Kč

ESSYNBIO Microbiome Caps - doplněk stravy

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí)

ESSYNBIO Microbiome Caps můžete užívat např.:

• doplnění střevní mikroflóry v organismu např. po léčbě antibiotiky

• regulace tělesné hmotnosti

• podpora správné funkce trávicího traktu i léčby střevních zánětů

• podpora léčby kožních onemocnění vč. atopické dermatitidy

• podpora imunitního systému

• pozitivní vliv na alergie a autoimunitní onemocnění

• pozitivní vliv diabetes

• podpora mentálních funkcí, nálady, paměti i deprese

• pozitivní vliv na cévní systém a kardiovaskulární onemocnění

• ochrana jater a detoxikace organismu

• prevence onkologických onemocnění

 

Složení: směsná složka – směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard (Lactobacillus acidophilus LA14, Lactobacillus acidophilus NT, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus hard biofilm, Lactobacillus reuterii, Lactobacillus sporognes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis HN019, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis Bi07), fruktooligosacharidy, galaktooligosacharidy, vitamin C (kyselina askorbová 40 mg, 50 % DRHP), plnivo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid titaničitý).

 

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně ráno před jídlem zapít dostatečným množstvím vlažné tekutiny.

 

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem.

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

Co je synbiotikum?

Synbiotikum je doplněk stravy kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném prospěšném působení, kdy výsledek je MNOHONÁSOBNĚ větší než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

ESSYNBIO Microbiome Caps obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporují rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení. Probifix je speciální adhezivní složka na bakteriálních kulturách zajišťující přilnutí na střevních epitelech a mnohokrát tak zvyšující účinnost synbiotik. Odolná kapsle proti žaludečním kyselinám. Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitního systému. ESSYNBIO Microbiome Caps je vyvinuté a vyráběné pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

 

Video s RNDr. Petrem Ryšávkou o benefitech doplňku stravy ESSYNBIO Microbiome Caps: