• DOPRAVA ZDARMA
  • DÁREK

Essynbio Microbiome Caps

Obsahuje směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard v denní dávce, prebiotika, probiofix a vitamin C. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporují rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení.

  • Obsah: 30 kapslí
955 Kč
Dodání do 1-2 dnů
Počet
local_shipping Můžete mít 16.7. Možnosti doručení
Skladem 8 ks

ESSYNBIO Microbiome Caps - doplněk stravy, synbiotikum - obsahuje probiotika i prebiotika.

Obsahuje vyvážený komplex 16 kmenů probitických kultur v počtu 35 miliard v denní dávce, prebiotoka FOS a GOS, patentovanou složku probiofix a vitamin C (50 % RHP*). Trojvrstvá enkapsulace zajišťuje výrazně lepší stabilizaci probiotických kultur pro průchod žaludkem a tenkým střevem.

ESSYNBIO Microbiome Caps jsou i díky vitaminu C vhodné:

  • k obnovení střevní mikroflóry (nejen) po užívání antibiotik
  • k udržení normální funkce imunitního systému a obranyschopnosti organismu
  • k udržení správné funkce cévního i nervového systému
  • k podpoře normální funkce energetického metabolismu

 

Hmotnost obsahu: 16 g (30 kapslí)

Složení: směsná složka – směs 16 probiotických kmenů v celkovém množství 35 miliard (Lactobacillus acidophilus LA14, Lactobacillus acidophilus NT, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus hard biofilm, Lactobacillus reuterii, Lactobacillus sporognes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium lactis HN019, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis Bi07), fruktooligosacharidy, galaktooligosacharidy, vitamin C (kyselina askorbová 40 mg, 50 % DRHP), plnivo (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa), barvivo (oxid titaničitý).

Doporučené dávkování: 1 kapsle 1x denně ráno před jídlem zapít dostatečným množstvím vlažné tekutiny.
 
Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem.

ESSYNBIO Microbiome Caps je vyvinuté a vyráběno pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění nejpřísnějších pravidel a norem EU. Účinné látky jsou získávány výhradně z přírodních zdrojů bez použití surovin připravených chemickou cestou. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny nejvyšších možných kvalit. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

*RHP = referenční hodnota příjmu


Co jsou probiotika?

Za nejčastější probiotika jsou považovány mléčné bakterie rodů Lactobacilus, Bifidobacterium a Streptococcus. Probiotické bakterie produkují vitaminy B a kyselinu listovou. 35 miliard CFU (množství mikroorganismů v okamžiku výroby a během dodržení skladovacích podmínek) bylo koncipováno tak, aby byla dodržena optimalizovaná snášená dávka.

Co jsou prebiotika?

Prebiotika představují složku, která slouží jako zdroj energie (tedy "potrava") pro probiotika a vytváří vhodné podmínky pro jejich správný růst a aktivitu. V Microbiome Cabs jsou tvořena fruktooligosacharidy (FOS) a galaktooligosacharidy (GOS), která jsou odolná proti hydrolýze v trávícím traktu. GOS jsou prebiotika, která běžně v mateřském mléku podporují bifidobakterie. Zdravé dítě má ve střevě až 90 % bifidobakterií. Dospělí člověk má tento počet obvykle snížený na 1 %. Prebiotická vláknina FOS a GOS podporuje rozvoj fyziologické střevní flóry s pozitivním dopadem na trávení.

Co jsou synbiotika?

Synbiotikum je doplněk stravy kombinující probiotika a prebiotika, jejichž účinek je založen na synergii, tedy vzájemném prospěšném působení, kdy jednotlivé složky jsou mnohonásobně využitelnější než pouhý součet účinků jednotlivých složek.

PROBIFIX je speciální patentovaná adhezivní složka na bakteriálních kulturách zajišťující přilnutí na střevních epitelech a mnohonásobně tak zvyšuje účinnost synbiotik.

Použitá speciální enterosolventní kapsle je odolná vůči žaludečním kyselinám, prodlužuje tak stabilitu živých kultur až do prostor tlustého střeva. Tím se řadí ESSYNBIO Microbiome Caps mezi nejúčinnější synbiotika na světovém trhu.

Vitamin C působí jako antioxidant a chrání bakterie před oxidačním stresem, tzn. že zvyšuje stabilitu probiotik. Současně přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci imunitního systému.

Proč potřebujeme synbiotika?

Velmi vhodné je užívání synbiotik v případech, kdy dojde ke střevní nerovnováze, například po užívání antibiotik.
Ale vhodnost užívání je mnohem širší, protože 70 % imunitního systému se ukrývá v trávicím traktu. Lidský organismus je nositelem trilionů bakterií, přičemž průměrný člověk jich má ve střevech 1 - 1,5 kg. Množství bakteriálních buněk v našem střevě je 10x vyšší než počet buněk, které tvoří lidské tělo. Tento takzvaný mikrobiom ovládá a řídí naše životy mnohem víc, než bychom si byli ochotni připustit. Zásadním způsobem ovládá imunitu, obezitu i psychiku a má tak spojitost i s řadou onemocnění. Synbiotika mají velmi pozitivní dopad na lidský organismus, eliminují množství nepřátelských bakterií a optimálně upravují množství těch přátelských. Jejich pravidelné užívání je vhodné napříč generacemi.

 

RNDr. Petr Ryšávka o benefitech doplňku stravy ESSYNBIO Microbiome Caps:

 

8 ks

Specifické reference

ean13
8595603892562