• DOPRAVA ZDARMA
  • DÁREK

ES´Leep

Doplněk stravy pro podporu kvalitního spánku obsahuje standartizované rostlinné extrakty sištice chmele otáčivého...

  • Obsah: 30 tablet
700 Kč
Dodání do 3-5 dnů
Počet
Skladem u dodavatele, odešleme za 2-4 dny

ES`Leep - doplněk stravy, 30 tablet.

Převratný doplněk stravy ESSENS ES‘Leep na podporu lepšího spánku obsahuje účinnou kombinaci pěti přírodních látek ve vhodném poměru - rostlinné extrakty šištice chmele otáčivého, extrakt plodů višně obecné, extrakt plodů černého pepře, dále inositol a chrom. ES´Leep má zklidňující účinky, podporuje nutkání ke spánku a zlepšuje jeho kvalitu.

Za vývojem i výrobou stojí ESSENS Vědecká rada, tým odborníků a farmaceutů, jež se ve svém oboru pohybují již mnoho let. Doplněk stravy byl vyvinut a je vyráběn pod farmaceutickým dohledem v České republice, a to za plnění pravidel a norem EU. Na samotnou výrobu jsou využívány jen suroviny prověřených dodavatelů. Nejsou použity suroviny připravené chemickou cestou ani konzervační látky, stabilizátory či barviva. Výrobek neobsahuje cukr, lepek ani laktózu. 

Složení: plnidlo (celulóza), extrakt šištice chmele otáčivého, extrakt plodů višně obecné, inositol (myoinositol), zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulosa), extrakt plodu černého pepře, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), chrom (chlorid chromitý) 

Aktivní látky/1 tbl: extrakt šištice chmele otáčivého: 250 mg; extrakt plodu višně obecné: 250 mg; inositol: 100 mg; extrakt blodu černého pepře s 95 % piperin: 5 mg; chrom: 100 μg (250 % DRHP)*

* DRHP = denní referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: 1 tableta přibližně hodinu před spaním. Maximální účinky se projeví při dodržování správné spánkové hygieny.

Upozornění pro užívání: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Neužívejte v kombinaci s alkoholem. ES‘Leep může nepříznivě ovlivnit činnost vyžadující zvýšenou pozornost (řízení motorových vozidel, obsluha strojů), a to po dobu minimálně 8 hodin po podání.

Hmotnost obsahu: 26 g (30 tablet)

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 

Chmel otáčivý je rostlina z čeledi konopovitých. Je ceněna také pro své sedativní účinky. Extrakt šištic chmele obsahuje řadu látek se schopnostmi zklidňovat nervozitu a podráždění. 

Extrakt višně obecné je přirozeným zdrojem hormonu melatoninu, který reguluje cirkadiánní rytmus a spánkový režim. Při vzestupu hladiny melatoninu dochází k nutkání ke spánku.

Inositol je důležitým stavebním prvkem v organismu a účastní se celé řady biochemických reakcí.
Chrom je stopový prvek, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Piperin je extrakt z plodů pepřovníku černého, který napomáhá k lepší absorpci účinné látky do organismu a tím k navýšení její účinnosti.

Hi-tech výroba – špičkové a revoluční technologické zpracování

Veškeré produkty ESSENS Home Pharmacy jsou zpracovávány nejmodernějšími a převratnými technologiemi, a těmi jsou mikronizace, inhibice enzymů a vícevrstvé potahování tablet.

Mikronizace rostlinných extraktů je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

Inhibice enzymů je proces, díky kterému dochází ke snížení aktivity enzymů - bílkovin, které v těle živých organismů určují povahu i rychlost chemických reakcí a řídí většinu biochemických procesů. Zpomalením aktivity enzymů dochází k ideální době rozpouštění tablety.

Vícevrstvé potahování tablety je unikátní technologie, kdy postupným nanesením několika vrstev s rozdílným obsahem aktivních látek je rozpouštění tablety optimálně načasováno. 

Es´leep - pro lepší spánek 

Specifické reference

ean13
8595603530068

8 dalších produktů ve stejné kategorii: