ESSENS je projekt, který se zabývá krásou ve všech jejích podobách – krásou, čistotou a zdravím těla, krásou a čistotou podnikání i stylem života, kouzlem a rozvojem osobnosti a vnitřního potenciálu každého z nás.
 
ESSENS je společným výsledkem tvůrčí činnosti mnoha profesionálů v oborech výroby kosmetiky, výživových doplňků a síťového marketingu. ESSENS v září 2011 uvedla na trh kvalitní parfémy vytvořené z těch nejlepších vonných esencí, které potěší vaše smysly a další novinky stále přicházejí. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí - firmy Seluz. Z těch vzniká na území České republiky konečný produkt – parfém, který je balen do kvalitních flakonů z italských sklářských dílen s dlouholetou tradicí. Výroba na území ČR probíhá v závodě s certifikací pro výrobu kosmetiky a farmaceutických výrobků. Umožňuje neustálou kontrolu kvality produktů a výrobu podle nejpřísnějších předpisů a norem Evropské unie.
 
Postupně firma rozšiřuje své portfolio o krémy, sprchové gely, šampony, kosmetiku s obsahem Colostra a Aloe vera, potravinové doplňky Colostrum a Aloe vera. Dále se připravuje i řada přípravků pro domácnost tzn. For Home, Make-Up.
 
Mezi hlavní přednosti firmy ESSENS patří to, že chce pomocí svých distributorů nabízet velmi kvalitní a atraktivní produkty za rozumné ceny.
Staňte se zdarma členy ESSENS Klubu a ušetřete 30-40% na svých nákupech.
 
Pokud jste podnikavý typ, můžete s Essens také vydělávat! Právě pro Vás firma ESSENS nabízí opravdu zajímavé nadprůměrné odměňování, motivační soutěže a mnoho dalšího. Staňte distributorem a vydělávejte prodejem výrobků Essens nebo budujte svoji prodejní síť. Je to opravdu snadné.
 
Všechny naše výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU. Certifikáty kvality naleznete na této stránce.