Prohlédnuté produkty

Informace

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velmi rychlé vyřízení objednávky

2018-09-1

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
OK

2018-05-9

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
spokojenost

2018-05-9

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Rychlé dodání

2018-04-30

Recenze Heureka         
           Proč nakupovat u nás?
 proc-u-nas.jpg


Blog navigation

Nejnovější příspěvky

Colostrum + Vitamin D Zobrazit větší

Colostrum + Vitamin D

Nový produkt

Má pozitivní vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na podporu kostí a zubů a posílení imunitního systému.

 

doprava-zdarma-darek.jpg

 

Více informací

u dodavatele, odešleme do 2-3 dnů

950,00 Kč

Colostrum + Vitamin D

má pozitivní vliv na vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy, na podporu kostí a zubů a posílení imunitního systému

Kdy užívat Colostrum ESSENS + Vitamin D?
- k posílení a optimalizaci imunitního systému
- při prevenci před zánětlivými onemocněními
- k urychlení léčení zánětlivých onemocnění
- k zabránění odvápnění organismu
- k udržení vyváženého obsahu vápníku v krvi
- k zabránění řídnutí kostí
- k posílení pevnosti kostí a zubů
- ke snížení vysokého krevního tlaku

Co je Colostrum?
Colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu savců. Všechny látky obsažené v Colostru pomáhají mláďatům přežít v novém prostředí, protože jim zajišťují přirozenou pasivní imunitu, tedy příjem hotových protilátek chránících v prvních týdnech života před infekcemi. Colostrum ESSENS obsahuje bovinní (kravské) Colostrum získané výhradně z prvního nádoje po porodu telátka, což zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu Colostra ESSENS ve srovnání s jinými konkurenčními produkty na trhu. Druhý nádoj totiž obsahuje o 47 - 53 % imunoglobulinů a ostatních cenných látek méně než první a s dalšími nádoji se obsah ještě dále snižuje. Colostrum je cenné vysokým obsahem vitaminů, minerálů, stopových prvků, bílkovin, růstových faktorů, inhibitorů proteáz a imunoglobulinů, zejména imunoglobulinu IgG, který hraje zásadní roli v imunitním systému. Colostrum dále obsahuje protilátky účinné proti bakteriím, virům a plísním. Jeho součástí je i Lactoferrin, multifunkční protein redukující záněty v těle. Růstové faktory pozitivně ovlivňují hojení ran, vytváření svalové hmoty, zlepšují nervový systém a zvyšují celkovou vitalitu organismu.

Proč Vitamin D?
Colostrum ESSENS + Vitamin D obsahuje vitamin D3 ve formě Cholekalciferolu (někdy nazývaný kalciol), který se přirozeně tvoří v kůži živočichů působením UV záření, stejně tak je vstřebáván z některých potravin. Vitamin D má celou řadu příznivých efektů. Podporuje imunitní systém, reguluje působení inzulínu slinivkou břišní, pozitivně ovlivňuje srdeční sval, krevní tlak i mozkovou aktivitu, celkovou svalovou sílu. Velmi efektivně působí na tvorbu cytokinů (signálních proteinů), které v těle vykazují silné protizánětlivé účinky. Vitamin D má zásadní význam při vstřebávání vápníku a fosforu ze střeva, čímž reguluje jejich hladinu v krvi. Fosfor i vápník jsou důležité prvky pro stavbu kostí a zubů, a proto má vitamin D významný vliv na udržení jejich pevnosti. Dlouhodobý nedostatek vitaminu D je spojen s vyšší náchylností k respiračním infekcím a chřipce, dochází k celkovému oslabení imunitního systému, zároveň se projevuje řídnutím kostí a kazivostí zubů. Vyskytovat se mohou i metabolické syndromy jako jsou vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu v krvi nebo snížená produkce inzulinu.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny).

Složení: bovinní Colostrum, provitamin D3, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý).

Obsah balení: 60 kapslí

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

13 dalších produktů ve stejné kategorii: