Aloe Vera 99,5% gel drink jablko+acai

Přispívá k celkové fyzické pohodě. Obsahuje 99,5% šťávy Aloe vera Barbadensis Miller z rostlin pěstovaných BIO metodou v Mexiku.

  • Objem: 500 ml
435 Kč
Dodání do 3-5 dnů
Počet
Skladem u dodavatele, odešleme za 2-4 dny

Essens Aloe Vera 99,5% Gel Drink - Apple + Acai

Doplněk stravy vyráběný z nejkvalitnější a certifikované Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje 99,5% gel aloe vera a v kombinaci s metodou zpracování Totaloe a mikronizací garantuje maximální možné množství aktivních látek. Doplněk stravy byl vyvinut tak, aby v maximální míře využíval všech aktivních složek, jejichž účinnost se díky vzájemné synergii znásobí.

Objem: 500 ml

Složení: Aloe vera Barbadensis Miller gel (92 %), fruktóza, jablečný koncentrát (4 %), jablečné aroma, extrakt Acai berry (3 %), zahušťovadlo xanthan, regulátor kyselosti kyselina citrónová, konzervační látky benzoan sodný, sorban draselný.

Doporučené dávkování: 15 – 90 ml denně v několika dávkách (1 pol. lžíce = cca 15 ml). Před použitím protřepejte.

Upozornění: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o léčivo. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let věku, těhotným a kojícím ženám. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. V případě specifických zdravotních potíží konzultujte užívání s vaším ošetřujícím lékařem. Gel Drink neobsahuje aloin, umělá barviva, cukr, lepek ani laktózu.

Vyráběno pod farmaceutickým dohledem.

Výrobce: ESSENS EUROPE SE, Zaoralova 3045/1e, 628 00 Brno

 
Aloe Vera Barbadensis Miller

(Aloe pravá) je sukulentní vytrvalá bylina s přízemní růžicí dužnatých a na okraji řídce ostnitých listů. V současnosti se pěstuje v klimaticky vyhovujících oblastech po celém světě. Dužina listů je tvořena bezbarvými buňkami s gelovitým obsahem a je známa svými příznivými účinky, proto se využívá jako doplněk stravy a své místo si našla i v kosmetickém průmyslu. Gel z aloe vera obsahuje aminokyseliny, vitaminy, minerály, enzymy, polysacharidy a mnoho dalších prospěšných látek. Hodnoty těchto látek však nejsou konstantní a liší se především v závislosti na růstových podmínkách. Proto se produkty ESSENS vyrábějí výhradně z Aloe Vera Barbadensis Miller pěstované v BIO kvalitě v přirozeném a neznečištěném prostředí oblasti Jaumave v Mexiku. Rostliny jsou zalévány pouze dešťovou nebo pramenitou horskou vodou bez použití hnojiv, insekticidů nebo herbicidů a nejsou geneticky upravovány.

Metoda Totaloe je revoluční způsob zpracování aloe vera umožňuje zachovat 200 aktivních látek a více než 75 druhů živin! Kombinuje tradiční ruční zpracování s fázemi zajišťujícími vynikající kvalitu zpracovaného gelu.

Mikronizace je způsob, kterým se u léčiv, přírodních látek, vitaminů a minerálních látek zvyšuje jejich biologická dostupnost. Jedná se o postupné zmenšování surovin na částice o velikosti několika mikrometrů. Výsledná látka tak díky svému většímu povrchu vytváří předpoklady pro zlepšení a zrychlení rozpouštění v organismu a dosažení vyšší účinnosti doplňku stravy.

Acai berry je plod tropické palmy euterpe brazilské a obsahuje celou řadu účinných látek, především mimořádně bohatý komplex vitaminů (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E), minerálů, stopových prvků (Cr, Mg, Zn, Fe, Ce) a esenciálních kyselin a vlákniny. Acai má pozitivní vliv na redukci váhy, má silné antioxidační účinky, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá snižovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi, rovněž může mít vliv na snížení krevního tlaku a celkově napomáhat jeho stabilizaci. Acai berry obsažené v našem produktu se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování (ruční sběr, zamražení, aseptická metoda balení) a certifikací suroviny i dodavatele. 

Jablko je celosvětově rozšířené ovoce oblíbené nejen pro svoji chuť, ale především jako bohatý zdroj vitaminů, pektinů, ovocných kyselin, přírodního cukru, vláknin a minerálů. Vyznačuje se pozitivními účinky na snížení krevního tlaku, hladiny cholesterolu a tuků v krvi, napomáhá k pročistění zažívacího traktu a posiluje imunitní systém a krevní oběh. Jablečný extrakt obsažený v našem produktu se vyznačuje vysokou kvalitou plodiny i zpracování (eko zemědělství, aseptická metoda balení) a certifikací suroviny i dodavatele.


Aloe vera gel drink Essens

Baleno v rPET lahvy. Jde materiál, který vzniká recyklací PET plastu. Jeho nejdůležitější myšlenkou je zpracování použitých plastových obalů a vrácení zpět do oběhu. Tím se uzavírá kruh a mění se využitelnost jednorázových plastů z hlediska ekologického, ale i ekonomického.

  • rPET je ideální pro využití v potravinářském průmyslu
  • rPET je opětovně recyklovatelný 
  • rPET zajišťuje ÚSPORU ENERGIE a zároveň redukuje UHLÍKOVOU STOPU 
  • používání rPET snižuje spotřebu JEDNORÁZOVÝCH PLASTŮ a dochází k poklesu PRODUKCE PLASTOVÉHO ODPADU

Specifické reference

ean13
8595603575588

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: